Klubo istorija
        Mūsų klubas nori savo veiklą pristatyti atvirai Lietuvos visuomenei bei jį truputį pareklamuoti, kad galėtų jo veikloje dalyvauti kuo daugiau žmonių. Tuo tikslu norime Jus supažindinti su klubo istorija, jo kasdienybe, šventėmis ir t.t. Klubo užuomazga atsirado sužinojus, kad keli draugai mokėjo žaisti KING’ ą. Vakarais tai pas vieną, tai pas kitą susirinkdavo pažaisti kortomis. Iš pradžių nebuvo žaidimų numeracijos, kovodavo tik tai dienai. Bet atėjus dar vienam draugui ir jam pasiūlius numeruoti žaidimus, už vietas skirti taškus ir taip išsiaiškinti žaidėjų reitingus. Tuomet ir kilo mintis steigti KING’ o klubą. Visų nuomonės sutapo ir visi sutiko klubą pavadinti ELITINIS KING’o KLUBAS. Todėl mes šią dieną, t.y. 1997 metų vasario 19 dieną, laikome savo klubo įkūrimo data – gimtadieniu. Kiekvieną savaitę vieną, o kartai ir kelis kartus per savaitę susirenkame ir sulošiame KING’ o partiją. KING’ o partija mums – ir hobis, ir užsiėmimas, ir malonumas, ir azartas, ir galų gale pabendravimas su draugais, na ir aišku kartais saikus alaus paragavimas. Todėl mes dar kartą sakome – "Žaiskime sportinį KING’ ą ir gyvenimas pasidarys įdomesnis bei prasmingesnis".Istoriniai faktai, apie tai kas buvo prieš 15 ir daugiau metų ...

 Šiek tiek apie mūsų tradicijas (senojo klubo - naujame klube nedaug kuo skiriasi):
1. Kiekvienas narys savo gimtadienį atšvenčia kartu su kitais klubo nariais (ir turi turėti “rankeną”).
2. Partija vyksta kiekvieną trečiadienį (na gal kartais ir kitom dienom).
3. Per partiją surinkus vienam nariui visą minuso žaidimą (išskyrus 2P ir King’ ą) kiti trys atsistoja, vienas kitam pasako “gerai sužaidėm”, o tam kuris viską susirinko pareiškiama užuojauta jam sėdint. Visa tai vadinama „pagerbimu“.
4. Kortos išdalinamos ant stalo griežtai po vieną ir tik davus, prieš tai žaidimą sužaidusiam dalyviui,  perkelti kaladę.
5. Kiekvienam žaidėjas turi savo mylimą “kozerį”, pagal kurį žaidėjai susodinami padalijus keturias “kozirines” kortas. Kortas pradeda dalyti tas, pas kurį, dalijant visą kaladę, atsiverčia “Tuzas”.
6. Po trijų ir šešių ratų daromos pertraukos, kurių metu galima parūkyti, atliekami kontroliniai skaičiavimai ar šiaip galima paspoksoti televizorių ir t. t.
7. Po kiekvienos partijos būna rezultatų aptarimas, partijos eigos savotiška analizė. Visa tai vadinama "Reziumė". Kadangi klube yra penki žaidėjai, tai paskutinę vietą užėmęs dalyvis pakliūna į lokautą t. y. jis turi praleisti vieną žaidimą. Išskyrus tuos atvejus, kada bent vienas žaidėjas negali tą dieną dalyvauti.                                             Žaiskime KING' ą ne iš pinigų, o sportinių interesų vedami!

KINGO lentelė

Lankytojai

  Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas